Навчально-матеріальне забезпечення навчально-виховного процесу.

До послуг школярів 23 навчальні кабінети та майстерні.

Серед них кращимиє кабінети:фізики,хімії,української мови та літератури,світової літератури та російської мови,захисту Вітчизни,ІКТ, початкових класів.

Обладнано 2 комп’ютерні класи та кабінет ІКТ з мультимедійним проектором. До послуг учнів 26 комп’ютерів, 11 з яких підключені до мережі Інтернет. Є комп’ютерні програмні засоби, які використовуються учителями на уроках математики, фізики,хімії, історії та інших предметів.

Працює шкільна бібліотека, бібліотечний фонд якої налічує 11937 примірників. Учні забезпечені підручниками. Для організації дозвілля учнів у школі є актова зала.

Гордістю школи є обладнані майстерні з обробки деревини і металу та майстерня з обслуговуючої праці.

Враховуючи матеріальну базу, наявність педагогічних кадрів, з метою реалізації особистісно орієнтованого навчання з 1988 року у школі запровадженотехнологічний профільнавчання для учнів 10-11 класів.

Випускники минулих років одержували посвідчення тракториста-машиніста, а у 2007 році за бажанням учнів та батьків у школі було змінено напрям технологічного профілю: введено курс «Автосправа». Учні почали опановувати професію водія категорії «А», «В», «С», а з 2010року – водія «В», «С».

1 вересня 2011 року, з появою нового шкільного автобуса, було укладено Договір про створення навчально-виховного об’єднання «Освітній округ» між Яснозірською ЗОШ І-ІІІ ст. та Байбузівською ЗОШ І-ІІІ ст.. Згідно з цим Договором більше 30 учнів Яснозірської ЗОШ та Байбузівської ЗОШ опанували та опановують професію водія категорії «В» і «С» на базі Яснозірської ЗОШ.

Кiлькiсть переглядiв: 198

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.