Накз про призупинення навчального процесу в школі

ВІДДІЛ ОСВІТИ ЧЕРКАСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ЯСНОЗІРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ

ЧЕРКАСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

02.03.2018 с.Яснозір’я № 16

Про призупинення

навчального процесу

в освітніх закладах району

Відповідно п. 4 протоколу засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської районної державної адміністрації від 02.03.2018 №15 відділ освіти проводив щоденний моніторинг відвідування учнями закладів загальної середньої освіти. Станом на 02.03.2018 із 26 закладів загальної середньої освіти (разом із Степанківською ОТГ): 16 шкіл закриті у зв’язку із захворюваністю на ГРВІ та погодними умовами; у 4 школах закриті окремі класи; у інших закладах кількість відсутніх учнів майже або перевищує 20%.

Згідно зі ст. 13 Закону України «Про освіту», статті 16 Закону України «Про загальну середню освіту», пункту 10 підпункту 7 «Про Положення про відділ освіти райдержадміністрації» затвердженого розпорядженням голови Черкаської районної державної адміністрації від 27 травня 2013 року, листа Міністерства освіти і науки України від 07.06.2017 №1/9-315 «Про структуру 2017/2018 навчального року та навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів», на виконання доручення Першого віце-прем’єра України – Міністра економічного розвитку та торгівлі України С.Кубіва, протоколу засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської районної державної адміністрації від 02.03.2018 №18, відповідно до наказу відділу освіти від 02.03.2018 № 54 «Про призупинення навчального процесу в освітніх закладах району», враховуючи лист Міністерства освіти і науки України від 07.06.2017 №1/9-315 «Про структуру 2017/2018 навчального року та навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів», та у зв’язку з загрозою виникнення надзвичайної ситуації природного характеру внаслідок погіршення погодних умов (штормове попередження), з метою запобігання шкідливому впливу низьких температур на стан здоров’я учнів, профілактики захворюваності на грип та ГРВІ, а також безпечного функціонування в цих умовах навчальних закладів

НАКАЗУЮ:

1. Призупинити навчальний процес з 03.03.2018 по 07.03.2018.

2. Кононенко Ніні Францівні, завідуючій господарством:

2.1. Забезпечити проведення відповідного комплексу робіт щодо підтримання функціонування топкових, інженерних споруд, мереж, комунікацій, дотримання правил техніки безпеки, економного та раціонального використання енергоносіїв, а також зниження температурного режиму в приміщеннях до технічно можливого рівня, розчищенню від снігу і криги територій і під’їздних шляхів до навчальних закладів.

2.2. Провести позапланові інструктажі з безпеки життєдіяльності з працівниками школи, із сторожами та черговими про дотримання правил пожежної безпеки, електробезпеки та донести до них алгоритм дій у випадку надзвичайної ситуації техногенного, природного характеру і пожежної безпеки тощо.

3. Класним керівникам 1-11 класів:

3.1.Провести роз’яснювальну роботу серед учнів школи щодо поведінки біля водойм та в умовах низьких температур, попередження випадків переохолодження та обморожень, правил безпечного пересування на вулицях, автошляхах та поведінки в побуті.

3.2.Провести позапланові інструктажі з безпеки життєдіяльності з учнями.

3.3. Забезпечити проведення роз’яснювальної роботи з батьками або особами, які їх замінюють, щодо посилення контролю за станом здоров’я дітей.

4.Левченко Любов Семенівні, заступнику директора з навчально-виховної роботи:

4.1.Розробити план виконання навчальних програм шляхом ущільнення навчального матеріалу, об’єднання окремих тем, використання сучасних інформаційно-комп'ютерних технологій, технології дистанційного навчання, міжпредметних зв’язків, зміни в часі проведення навчальних екскурсій та навчальної практики, використання резервних годин навчальної програми.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор З.М.Шаповал

Кiлькiсть переглядiв: 87

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.